HUMANITARNI KONCERT ZA BOLESNOG ČLANA LC BELI MANASTIR

LionsHR Adminis... 23 travnja, 2012 - 10:50
Pozivnica

Temeljem ukazane potrebe prikupljanja novčane pomoći za liječenje bolesnog člana Lions kluba “Beli Manastir”, organiziramo humanitarni koncert, dana 27.04.2012. u prostorima glazbene škole u Belom Manastiru u 18 sati.

Koncert je palniran da traje 45 minuta a učestvovati će kvintet harmonika iz Belog Manastira, učenici glazbene škole iz Belog Manastira te tamburaški sastav HKUD-a Beli Manastir. Jedan sat prije koncerta i jedan sat poslije koncerta članovi LC Beli Manastir s prijateljima će prodavati slike iz vlasništva kluba te donirana vina s područja Baranje (Udruga Vinogradara, vinara i voćara “Sv. Martin Beli Manastir”.

Ovim pute pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže u akciji, bilo svojim dolaskom ili samo kupovinom karata. Cijena je simbolična, samo 20 Kuna. Ukoliko netko od članova Lions zajednice ili klubova želi pomoći uplatom, dolje ostavljamo broj posebnog žiro računa. Već smo imali uplate, a posebno zahvaljujemo LC Valpovo - Belišće. Po želji člana kluba - bolesnik ostaje anoniman.