Humanitarni koncert u organizaciji Lionsa Zone V.Regije Istok za digitalizaciju mamografa u Našicama

LionsHR Adminis... 7 travnja, 2014 - 22:52

Zona V. Regije“Istok“ -  LC Našice kao odličan domaćin, LC Valpovo-Belišće,LC Mihael  Donji Miholjac i LC Beli Manastir organizirala je 5.4.2014. u Našicama humanitarni  koncert čiji prihod će biti inicijalna sredstva za digitalizaciju mamografa Opće bolnice Našice. Akciji će se pridružiti i gradovi i općine osječko-baranjske županije  koji  gravitiraju našičkoj bolnici i Županija osječko – baranjska.

U ime organizatora koncerta  prisutne je pozdravio predsjednik Zone V.  Miroslav Andrišić i domaćina predsjednik  LC Našice Hrvoje Šimić.

Više od 1200 gledatelja je uživalo u  „ tamburaškoj“  glazbi izvođača.   Svi izvođači i voditelji programa nastupili su besplatno.

Na koncertu su nastupili Stjepan Jeržek – Štef,Igor Delač,Viktorija Kulušić-Đenka,Željko Lončarić- Žec,tamburaški sastavi  TS Đentlemeni, TS Ravnica,TS Salaš,TS Kočije,TS TS Pleter,TS  Hrvatski sokol.Voditelj programa je bio Goran Ivanović-Lac,a kao poseban gost nastupio je i glumac Vedran Mlikota.