HUMANITARNI KONCERT U HNK ŠIBENIK 26.01.

LionsHR Adminis... 24 siječnja, 2012 - 12:57
MI SLUŽIMO

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na humanitarni koncert koji će se održati 26.siječnja 2012.god u Hrvatskom narodnom kazalištu u Šibeniku, s početkom u 2o sati. Koncert organiziramo u suradnji i partnerstvu sa  ŠibenskIm kazalištem, a prihod od koncerta usmjeren je za kupnju i postavljanje  rampe za invalidne osobe u HNK Šibenik.
Vaš doprinos ovoj plemenitoj akciji možete dati uplatom donacije na račun Jadranske banke d.d broj 2411006-1100029311  ili dolaskom na naš humanitarni koncert i kupnjom karte.
Svirat će Vam Neno Belan, Hari Rončević, klapa More, klapa Nos quatros, glasovir Gordana Pavić i gitara Nino Nimac.

Ulaznice po cijeni od 60,00 kuna možete kupiti prije koncerta ili  kod tajnice kluba Tatjane Jukić,  kontakt telefon 091 3381605 .

Pozivamo Vas da nam se pridružite i zajedno s nama pomognete ovu plemenitu akciju.

Lajonistički pozdrav - Mi služimo.

Predsjednica kluba
Hela Bulat