HUMANITARNI KONCERT „DJECI NA DAR“- LC ĐAKOVA

LionsHR Adminis... 30 studenog, 2011 - 23:29
Mladen Medak Gaga

U petak 25. studenog  2011. u organizaciji Lions kluba Đakovo održan je šesti humanitarni koncert pod nazivom “Djeci na dar” .

Ove godine gost nam je bio bjelovarski kantautor Mladen Medak Gaga.  Pred oduševljenom publikom, uz pomoć izvrsnih glazbenika iz pratećeg benda Betegi, izveo je niz svojih šansona i drugih “ zaglazbancija “ te sve to začinio šaljivim recitacijama, vicevima i dosjetkama.         I nakon puna dva sata programa publika je tražila pjesmu više.                                             Gospodin Medak velikodušno se odrekao svoga honorara, a sav prihod s koncerta namijenjen je kupnji pomagala za djecu oboljelu od mentalne retardacije i njihovu sekciju: Boćarski klub invalida “ Lastavice “ iz Đakova.
Dario Balekić

• Mladen Medak Gaga i pajdaši