Humanitarni Božićni koncert u organizaciji LC Mursa Osijek

LionsHR Adminis... 19 prosinca, 2012 - 09:23

Lions club Mursa  u utorak, 18.  prosinca 2012. godine s početkom u 19:30 organizira humanitarni koncert u Arheološkom odjelu Muzeja Slavonije. Nastupaju   Vokalni ansambl Brevis, solisti i Komorni ansambl Umjetničke akademije u Osijeku  i gosti iznenađenja.

Dio sredstava prikupljenih prodajom karata, nastavno na prethodnu akciju, namijenjen je Centru  za odgoj i obrazovanje Ivan Štark, a veći dio osječkom ansamblu Brevis koji, kao prvi hrvatski zbor, 21. siječnja 2013.   nastupa  u jednoj od najprestižnijih koncertnih dvorana svijeta - Carnegie Hallu u New Yorku!   Osobito smo ponosne na naše mlade sugrađanke koje će nas predstavljati u New Yorku i na njihovu voditeljicu Antoanetu Radočaj –našu mursicu!

Sandra Bilonić,predsjednica LC Mursa