Humanitarna večer uz zvukove Halove gitare i priče o Malvaziji

LionsHR Adminis... 20 studenog, 2012 - 11:43

Dragi Lions prijatelji,

Pozivamo Vas  na humanitarnu  Večer uz zvukove Halove gitare i priče o Malvaziji, koju Lions club Opatija organizira u petak, 23. Studenog 2012. u hotelu Ambasador, sa početkom u 20.00 h. Svjetski poznatom gitaristi Damiru Haliliću - Halu zahvaljujemo što je prihvatio održati humanitarni koncert na kome ćemo moći ekskluzivno čuti i izvedbe s njegovog novog albuma koji će svjetlo dana ugledati krajem siječnja 2013. godine u Londonu.Produkciju ovog albuma potpisuje legendarni britanski glazbenik i producent BJ Cole, poznat po suradnji sa superzvijezdama poput Eltona Johna, Stinga, Bjork, Toma Jonesa, REM, Roberta Planta i mnogih drugih. Tijekom večeri prisustvovati ćemo i vrhunskim izvedbama s njegovih prethodnih CD-a. Na početku večeri, čuti ćemo Priču o malvaziji i okusima koje vina od malvazije razvijaju ovisno o području gdje grožđe raste. Tijekom večeri, prepleteno s zvukovima Halove gitare, probati ćemo 4 različite vrste malvazije (Malvazija Laguna 2011., Malvazija Festigia 2011., Malvazija Festigia Riserva 2011. i Malvazija koja još nije u prodaji - kao iznenađenje naših sponzora  Vina Laguna),  te Cabernet Sauvignon Festigia Riserva 2009. Prihodi koji se ostvare donacijom od 100,00 kn, a koje će prodavati članovi Leo kluba Opatija, dobiti će se mogućnost uživanja u zvucima gitare, "guštanju" vrhunskih vina našeg sponzora, a za suvenir čaša za degustaciju s amblemom kluba. Sredstva prikupljena ovom akcijom  namijenjena su našim slijepim štićenicima. Novoj štićenici, slijepoj djevojčici od 12 godina želimo kupiti kompjuter prilagođen njezinim potrebama, a našem dugogodišnjem štićeniku Damiru Lencu uručiti ćemo redovnu donaciju za održavanje psa vodiča. Damir Lenac je ujedno preuzeo obavezu da slijepu djevojčicu nauči koristiti kompjuter koji je i on dobio od našeg kluba prije nekoliko godina. Uz sudjelovanje na ugodnom druženju te donacijom za češu za degustaciju,  podržati nas možete i na način da ovaj poziv proslijedite svojim prijateljima koji se vole družiti, znaju uživati u zvucima vrhunske gitare i vina i spremni su humanitarno pomoći.  Kako bismo uspjeli sve organizirati primjereno broju sudionika, potvrdu dolaska molimo da proslijedite na mail ili mobitel do srijede, 21. studenog.

Srdačan pozdrav,

Predsjednica LC Opatija: Karin Mimica