HUMANITARNA PRIREDBA ZA CENTAR ZA STRUČNU PSIHOLOŠKU POMOĆ DJECI I RODITELJIMA „PRIČAJ MI“

LionsHR Adminis... 29 studenog, 2015 - 18:34

Lions Klub Kontesa Nera Vas poziva na humanitarnu priredbu „PRIČAJ MI“, ponedjeljak 14. prosinca 2015.g., u 19 sati, Mala dvorana i Foyer KD V. Lisinskog.

Ovaj Božić zakoračite s nama u svijet mašte koji ljubav prema glazbi povezuje s djetinjstvom u nadi da ćemo uveseliti što više dječjih lica koja dio svog djetinjstva provode na bolničkim odjelima. Novčana sredstva namijenjena su Centru za stručnu pomoć djeci i roditeljima.

Program na kojem se nalaze proslavljena imena poput mezzo-sopranistice Dubravke Šeparović-Mušović, tenora Domagoja Dorotića, mariachi benda Los caballeros, Zagrebačkog ansambla flauta, pijanista Maria Čopora i drugih voditi će glumica Mila Elelgović.

Uz glazbeni program pripremamo za Vas otvaranje izložbe umjetničkih fotografija Tomislava Veića „Kad glazba priča“ ...te predstavljanje bajkovnice „Vile s flautama“ autorice Ivane Bjelice.

Nakon koncerta zabavite se i zaplešite uz Ricarda&Friends koji će sigurno zagrijati Vaša srca uz vruče latino ritmove.

Dođite i zabavite se i pomognite i Vi!

Ulaznice po 100 kn je moguće kupiti kod Rože Milčić (tel. 098 9252 884; e-mail: rozina.milcic@gmail.com; članica Kluba i na blagajni KD V. Lisinski.

Pozivnica u privitku