Humanitarna akcija NCLC Varaždin Millennium na Špancirfestu jubilarni 10. put

LionsHR Adminis... 16 rujna, 2013 - 16:59

New Century Lions klub Varaždin Millennium od svog je osnutka 2004. godine kroz prodaju suvenira i raznih ukrasnih predmeta prisutan na najvećem festivalu u sjeverozapadnoj Hrvatskoj, Špancirfestu, a ove godine jubilarni 10. put. Namjena prikupljenih sredstava je pokrivanje troškova boravka djece sa šećernom bolesti u edukativnom ljetnom kampu. U kućici kluba u Uršulinskoj ulici u Varaždinu prodaju se nakit, lavanda, buketići, šalice i drugi proizvodi. Naročito želimo istaknuti kontinuiranu suradnju sa Centrom za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar, čije figurice imaju vjerne kupce. Pozivamo sve da kupnjom nekog od proizvoda ili dobrovoljnim prilogom pripomognu u ostvarenju plemenitog cilja ove humanitarne akcije te da se malo podruže s nama.

Kućica je otvorena svaki dan za vrijeme trajanja Špancirfesta (23.08. - 01.09.) od 16.30 do 22.00 sata, a subotom i nedjeljom i od 9.30 do 14.00.

Lidija Lončarić

Predsjednica NCLC Varaždin Millennium