Humanitarna akcija LC Grič PSI VODIČI

LionsHR Adminis... 10 prosinca, 2013 - 11:40

Samostalnost i sloboda kretanja je ono što pas vodič pruža slijepoj osobi kojoj je dodijeljen. Ne treba zaboraviti niti privrženost i ljubav koju pružaju i koja je neprocjenjiva. Lions club "Grič" svojom akcijom "PSI VODIČI" prikupio je sredstva za jednu od faza treninga jednog takvog psa. Naš Leo klub "ZAGREB" priključio se akciju i dobio donaciju cjepiva i ostalih potrebnih veterinarskih usluga uz automatsku hranilicu za psa. U lijepom ambijentu i uz veliku susretljivost hotela Esplanade ugostili smo članove udruge "PSI VODIČI", mnogo dragih prijatelja koji su sudjelovali i pridonjeli akciji, lionse i leo članove, naše donatore (Dukat, Kraš, FOTO buba mara, Mala scena, Paprenjak) i mnogo djece. Uz projekciju filma moglo se vidjeti pse na djelu, u razgovoru s gospodjom Mirom Katalenić iz udruge dobilo se odgovore na mnoga pitanja o životu slijepe osobe, psi/gosti - njih troje bili su dobro raspoloženi za igru s djecom i brojna fotografiranja...uglavnom proveli smo ugodno vrijeme radeći dobe stvari.