Humanitarna akcija članica LC Mursa u Noći kazališta za Udrugu slijepih i visoko slabovidnih osoba Osječko-baranjske županije

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2015 - 21:06

Humanitarna akcija članica LC Mursa u Noći kazališta za gluho slijepe osobe Udruge Dodir

Ovogodišnja Noć kazališta održana je u subotu, 21. studenog 2015. godine. Projekt Noć kazališta (European Theatre Night) jednodnevna je manifestacija posvećena scenskim i izvedbenim umjetnostima i država se istovremeno u velikom broju hrvatskih gradova svake godine, treće subote u mjesecu studenom. Kazalište toga dana postaje glavnim mjestom susreta, dijaloga, druženja i novih spoznaja, kako umjetnika i kazališnih djelatnika, tako i publike. Članice Lions kluba Mursa već tradicionalno su sudjelovale predstavljanjem Udruge i humanitarnom prodajom domaćih kolača u foajeu Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića u Osijeku. Humanitarni prilog je namijenjen slijepim osobamu iz Udruge slijepih i visoko slabovidnih osoba Županije osječko-baranjske čije potrebe pratimo.

Vesnica Mlinarević