Guvernerski lanac uručen DG Dariu Bognolu na 1.sjednici proširenog kabineta u Rijeci

LionsHR Adminis... 12 listopada, 2014 - 16:04

U Rijeci 11.listopada 2014 g. održana je 1.sjednica proširenog kabineta Guvernera Lions D – 126.U nazočnosti najviših dužnosnika u Distriktu -126 te predsjednika i tajnika klubova na početku sjednice su uručene dužnosničke insignije svim dužnosnicima,a Guverneru distrikta Dariu Bognolu IPDG Nada Arbanas je uručila prijelazni guvernerski lanac,a Guverner je uručio i lanac 1.viceguverneru Draženu Melčiću. U nastavku sjednice su podneseni izvještaji o primopredaji kabineta te o održanoj razmjeni mladih i kampu mladih u Zaostrogu koji je podnijela Barbara Milčić. Nakon toga je Guverner je dao prikaz sudjelovanja na seminaru DGE i konvenciji u Torontu te izložio svoj program rada ,a predsjednici regija Mladen Kajganić,Mirjana Čusek Slunjski,Marina Tauković i Sanja Šarić su podnijeli izvješća o stanju u regijama. Zatim su i predsjednici distriktrualnih povjerenstava Barbara Milčić i PDG Olga Šober iznijeli ovogodišnji program razmjene mladih i Grand prix-a. Damir Sila Zih je izložio program rada Leo distrikta Hrvatske, Robert Sedak predsjednik povjerenstva za Lions quest je izložio rad toga povjerenstva. Na kraju sudionici sjednice su saslušali prezentaciju Damira Vesanovića ZC iz LC Split o projektu izrade makete Dioklecijanove palače izgledom iz 305 g. Damir je pozvao sve lionse da svojim donacija sudjeluju u ovom projektu.

Na kraju sjednice članovi kabineta su podržali akciju sadnje lipa u Aleji Lionsa u Vukovaru i saslušali informaciju o održavanju seminara za lidere Lionsa u Našicama.

Nakon sjednice je nastavljeno druženje uz zajednički ručak.