Guverner u posjetu Lionsima Dubrovnika

LionsHR Adminis... 9 svibnja, 2018 - 23:10

LC Dubrovnik Sveti Vlaho održao je izbornu skupštinu dana 23.04.2018., a kojoj je nazočio i naš Guverner Mladen Kajganić boraveći u dvodnevnom posjetu dubrovačkim lions klubovima.

Predsjednice LC Dubrovnik Sveti Vlaho i LC Libertas provele su Guvernera u jutarnju šetnju ulicama Grada, uvele u 700 godina staru ljekarnu Male braće u istoimenom samostanu, a potom su uz kavu na Stradunu razmijenili iskustva o radu klubova, izazove s kojima se klubovi i rukovodstvo svakodnevno susreću.

Na izbornoj skupštini održanoj navečer u restoranu Orsan nakon izbora novog rukovodstva kluba, obavljen je i svečani prijem dvije nove članice kluba kojima je Guverner poželio dobrodošlicu i uspješan rad u klubu. Guverner je uručio i posebno priznanje za doprinos i aktivnost rizničarki Luci Serdarević, ali i članicama sa 10 godina "staža" u klubu Gordani Galov i Jadranki Dabrović, a potom i prigodne poklone za dio članova.

Nakon skupštine članovi kluba su se ugodno družili na večeri kojoj su se pridružile i članice LC Libertas.