Guverner nazočio na redovnoj sjednici LC Salona

LionsHR Adminis... 10 ožujka, 2013 - 22:10

U sklopu redovnog godišnjeg obilaska klubova Guverner je 05. ožujka 2013. nazočio redovnoj sjednici LC Salona na kojoj su ga dužnosnici kluba upoznali sa tekućim aktivnostima kluba s naglaskom na pripreme dvije kazališne predstave "Vesele žene Hrvatske" 15. ožujka 2013. od kojih će sav prihod namijeniti zajedničkoj akciji klubova Regije Jug za nabavku "brain monitora"Odjelu neonatologije KBC Split.Uputili su poziv svim klubovima, a posebno onih Regije Jug, da ih podrže u ovoj akciji kupovinom ulaznica.Među prvima su također Izvršili i prijavu za 15. Lions Cup "Jedrima protiv droge" na Cresu.Guverner ih je u svom obraćanju potakao da se uključe u CEP i RAP, te ispune sve zadane uvjete  za dobivanje Club Excellence Award u ovoj lions godini, obzirom da se radi o urednom klubu koji blagovremeno ispunjava svoje financijske obveze.Vrlo ugodno druženje nastavljeno je u konobi "Mala Venecija" u Vranjicu do kasnih večernjih sati.