Guverner Mladen Kajganić posjetio Varaždinske anđele

LionsHR Adminis... 26 kolovoza, 2017 - 21:30

Guverner D-126 Mladen Kajganić je danas 26.08.2017 g. u Varaždinu posjetio kučicu  NCLC Millennium koja je organizirana na Špancirfestu na kojoj se od prodaje suvenira i predmeta koje su radili članovi kluba koja su humanitarnog karaktera, pa će tako i ove godine sredstva prikupljena donacijama biti namijenjena za odlazak djece oboljele od dijabetesa u ljetne edukativne kampove u organizaciji Hrvatskog saveza dijabetičkih udruga, a po potrebi i u ljetne edukativne kampove u organizaciji KBC-a Rebro te drugih organiziranih ljetnih edukativnih kampova za djecu i mlade sa šećernom bolešću.

Nakon toga je i sam izmjerio šećer  koji se mjeri svim građanima koji posjete kučicu u cilju prevencije dijabetesa.

Guverner je u razgovoru sa rukovodstvom kluba se dotakao mnogih lions tema  iz djelovanja njihovog kluba i distrikta i pozvao ih da dođu u Našice na 1.sjednicu proširenog kabineta Guvernera.

Zatim je razgovarao sa predsjednikom LC Vinica Mirkom Jurićem i i članom PDG Nikolom Plavecom o aktivnosti njihovog kluba koji su najavili povećanje broja članova LC Vinica u skoro vrijeme.

Guverner je zadovoljan sa obavljenim razgovorima i ugodnim druženjem među Varaždinskim Lionsima  u gradu anđela, jer je to jedini grad kod nas koji ima muzej anđela.