Guverner Melčić u Vukovaru

LionsHR Adminis... 4 ožujka, 2016 - 00:06

Guverner Lions Districta 126 Hrvatska Dražen Melčič boravi u Vukovaru na poziv vukovarskih Lionsa.  U sklopu dvodnevnog radnog posjeta održao je u vukovarskom hotelu Lav predavanje „Prezentacija rada Lionsa“.

U vrlo zanimljivom i nadahnutom predavanju za 30-tak Lionsa i lions prijatelja iz Vukovara, Osijeka, Zagreba i Belog Manastira predstavio je rad LCI i Districta 126. Na predstavljanju su sudjelovali  predsjednik Regije Istok RC Damir Šterijev te ZC Mirjana Pajić, predsjednica Zone I Regije Istok. Ujedno je predstavljena  buduća predsjednica LC Vukovar Kristina Glumac.

Nakon predavanja upriličeno je druženje i “Šetnja Dunavom“ sa waterbus-om Bajadera uz prigodan domjenak.

Također svi sudionici su imali prigodu degustirati vina vukovarske vinarije Milanković, zasladiti se bajaderom te uživati u noćnom panoramskom razgledanju grada Vukovara.

Fotto galeriju možete pogledati ovdje

Vaš LC Vukovar