GUVERNER DRAŽEN MELČIĆ U ŠIBENIKU

LionsHR Adminis... 3 prosinca, 2015 - 23:39

Na poziv Lions kluba Šibenik i Lions kluba Luca, DG Dražen Melčić boravio je u Šibeniku gdje je održao predavanje o lionizmu u svijetu i Hrvatskoj. Ovo predavanje prije svega je bilo  namijenjeno potencijalnim članovima i članicama šibenskih lions klubova koji su kroz nedavnu anketu iskazali zanimanje za uključivanje u aktivnosti obaju klubova u Šibeniku. Na predstavljanje se odazvalo i sedmoro studenata novootvorenog Studija energetike u Šibeniku.

DG Dražen Melčić u svom je predavanju istaknuo najvažnije podatke o Distriktu 126 – Hrvatska, distriktualnim programima, klubovima, njihovoj organiziranosti, članstvu i aktivnostima.  Također je govorio i o povijesti lionizma u svijetu kao i o predstojećim aktivnostima kojima će se obilježiti stota obljetnica lionsa u svijetu.

Nakon predavanja održana je i zajednička večera na kojoj je tridesetak gostiju, lionsa i lionsica zabavljala klapa Stari prijatelji. DG Draženu Melčiću uručeni su i prigodni darovi, domaće vino i tri nosača zvuka Starih prijatelja izdanih u prigodi obilježavanja 50 godina rada ove jedinstvene šibenske klape.