Guverner Distrikta Dražen Melčić na Martinju Slovenskog Distrikta

LionsHR Adminis... 16 studenog, 2015 - 15:17

Guverner Distrikta Dražen Melčić i supruga Vesna imali su zadovoljstvo biti pozvani i sudjelovati na tradicionalnom humanitarnom „Martinovanju“ koju je lokalni LC Dobrovo (Goriška Brda, Slovenija) organizirao za Lions Distrikt Slovenije.

Članovi i članice LC Doborovo su kao domaćini sami pripremili i dijelili suhomesnate, ali i kuhane i pečene delicije koja su donijeli. Na taj način su iskazali svoje osobno srdačno gostoprimstvo, ali i povećali financijske efekte ove humanitarne prigode.

Fešta je uz zabavan program, glazbu i ples potrajala do kasnih noćnih (nekima i ranih jutarnjih) sati.

Slijedeći dan su si domaćini, DG Branko Dolenc sa suprugom, IPDG Jurij Šarman, 2.VDG Marko Gospodjinački sa djevojkom i član LC Dobrovo Mitja Hlede.