Guverner Branko Dragičević u posjetu regiji sjever – LC N.Marof

LionsHR Adminis... 7 studenog, 2012 - 16:40

Članovi Lions kluba Novi Marof ugostili su na svom redovitom sastanku Guvernera Distrikta 126  Hrvatska Branka Dragičevića zajedno sa njegovim prvim suradnicima u regiji sjever Dražena Melčića - predsjednika regije Sjever i Sašu Senčara - predsjednika Zone III regije Sjever.

U lijepom druženju raspravljalo se o dosadašnjim uspješnim akcijama Lions kluba Novi Marof, planiranim akcijama u narednom razdoblju i općenito stanjem u klubu.
Guverner je govorio o svojem angažmanu u lionsima, kao i preuzetom mandatu guvernera distrikta
za ovu  lions godinu, svojim planovima i postignućima.

Gosti su se također obratili prigodnim riječima, ukratko objasnili situaciju unutar regije Sjever
i Zone III (u kojoj se nalazi naš klub) glede članstva i zajedničkih aktivnosti klubova.

Istaknuta je potreba i želja za boljom suradnjom klubova unutar zone, objedinjavanjem projekata
te općenito boljom i jačom promocijom Lionsa ovog dijela Hrvatske.

Dario Poljak
Predsjednik LC Novi Marof