Gričanke ponovno u akciji za poplavljene

LionsHR Adminis... 18 kolovoza, 2014 - 21:52

Iako je kolovoz često znači i smiraj aktivnosti mi smo nastavile dalje, akcijom Gričanki, opremljena je u cijelosti kuća 5 člane obitelji iz poplavljene Slavonije; spavaća soba u cijelosti novi krevet 160x200 cm (madrac, podnica) s dva dvokrilna ormara, blagovaona dva nova blagovaonska stola sa stolicama, dnevni boravak (trosjed, dvosjed, fotelja I popratnim malim namještajem i regalima), kuhinja s popratnom novom bijelom tehnikom ( hladnjak, štednjak i perilica), televizor, i linija, 3 lustera i 4 tepiha.

Sva koordinacija, odnosno pronalaženje obitelji koja je među materijalno najugroženijima odvijala se preko Ministarstva socijalne politike i mladih i centra za socijalnu skrb Otok Slavonski.

We serve

Predsjednica LC Grič