GRAND PRIX 2010.

LionsHR Adminis... 31 siječnja, 2010 - 16:25

Dragi lionsi,

pred nama je još jedno natjecanje mladih glazbenika, naš tradicionalni GRAND PRIX 2010. koji svake godine organizira  LC Rijeka. Naša draga predsjednica povjerenstva PDG Olga Šober i članovi povjerenstva objavili su poziv za natjecatelje pa vas lijepo molim da animirate mlade glazbenike i muzičke škole te sponzorirate dolazak mladih glazbenika na izlučna i finalno natjecanje. Iz programa vidite da će izlučna natjecanja biti 14.03. u Splitu, 15. i 16. 03 u Zagrebu, 27.03. u Slavonskom Brodu i 22.04. u Rijeci, dok će finalna večer biti 25.04. u Rijeci, nakon završetka našeg najvećeg okupljanja - Lions regate na Cresu.

Dakako da su svi lionsi pozvani da se priključe sa svojim natjecateljima na svim izlučnim i finalnom natjecanju, a svi zainteresirani u nastavku  mogu naći prijavu za sudjelovanje na natjecanju.

Vaš DG Darko