Gosp. Gerard Denegri, predsjednik LC Split, postavljen za počasnog konzula Republike Francuske u Republici Hrvatskoj u Splitu

LionsHR Adminis... 25 prosinca, 2013 - 20:33

Na svečanosti održanoj 19. prosinca 2013. u hotelu "Park" gosp. Gerard Denegri, dugogodišnji član i aktualni  predsjednik Lions kluba Split, postavljen je za počasnog konzula Republike Francuske u Republici Hrvatskoj, sa sjedištem u Splitu i konzularnim ovlastima nad konzularnim područjem koje obuhvaća Zadarsku, Šibensko-kninsku, Splitsko-dalmatinsku i dubrovačko-neretvansku županiju,odobrenjem Predsjednika Republike Hrvatske dr. Ive Josipovića.

Egzekvaturu mu je,u nazočnosti brojnih uzvanika, uručila Nj.E. gospođa Michele Boccoz, veleposlanica Francuske Republike u Hrvatskoj u ime Predsjednika Republike Francuske.