Godišnja skupština LC Kontesa Nera i humanitarni koncert za poplavljene u Orašju

LionsHR Adminis... 11 lipnja, 2014 - 19:18

Svečana izborna i godišnja skupština LC Kontesa Nera održana je 09.lipnja.2014. u Hrvatskom institutu za povijest, Opatička 10. Tom prigodom  smo u obitelj Lions primile 5 novih članica i osnovale LEO klub – Zagreb Tri kule. Svečanost se odvijala u Hegedušićevoj dvorani koja je dobila naziv po njegovoj najvećoj freski. LEO Klub nas je sve zadivio svojim dosadašnjim humanitarnim aktivnostima što zaslužuje posebnu pažnju.  Nakon svečane sjednice, pridružile smo se gostima u Zlatnoj dvorani  u kojoj je održan humanitarni koncert za poplavljene u Orašju. Nastupili su mladi laureati Lions Grand Prix-a i pobjednik prošlogodišnjeg natjecanja „Pjevač godine“ u sklopu ciklusa Molto Cantabile. Nakon koncerta u najljepšoj dvorani u Hrvatskoj, večer i uspješnu godinu završile smo „slatkim“ druženjem uz čašicu vina Kontesa Nera.