Europska umjetnost-susret u Poreču u organizaciji LC Poreč

LionsHR Adminis... 16 lipnja, 2013 - 15:32

Na prijedlog udruge Syrlin iz Stuttgarta koja okuplja likovne umjetnike iz skoro cijele Europe /više o udruzi na http://www.syrlin-kunstverein.de/  pa tako i iz Hrvatske, Lions klub Poreč je prihvatio njihovu ideju da se organizira izložbu njihovih članova u Poreču kao svojevrsna dobrodošlica ulaska Hrvatske u EU.

Izložba će biti pod nazivom

EUROPSKA UMJETNOST – SUSRET U POREČU

Umjetnici  Europe pozdravljaju Hrvatsku kao novu članica EU-a!

LC Poreč je prihvatio ulogu  koordinatora potrebnih radnji da bi se ova ideja i ostvarila.

Izložba će biti organizirana u Istarskoj sabornici uz podršku Muzeja Poreštine i POUP-a Poreč koji nam je ponudio svu tehničku pomoć,a Grad Poreč i TZ Poreča pomogli realizaciji izložbe.. Termin održavanja izložbe je 15.06.-15.07.2013 g.,a svečano otvaranje 15.06. u subotu,u 20,30 sati

Na izložbi će sudjelovati sa svojim najboljim djelima 28 članova društva Syrlin i to njih 15 iz Njemačke,5 iz Italije ,2 iz Austrije,1 iz Španjolske ,1 iz Švicarske i 4 iz Hrvatske od čega 3 iz Poreča i 1 umjetnica iz Rijeke.

Dođite na druženje.