Dubrovački LC "Sv.Vlaho" na Lastovu

LionsHR Adminis... 3 rujna, 2016 - 09:06

Dubrovački LC "Sv.Vlaho" na Lastovu

Članovi dubrovačkog Lions kluba "Sv.Vlaho" posjetili su Lastovo, pučinski otok, te tamo proveli tri sadržajna dana. Nakon lanjske donacije obitelji koja se doselila na otok, s dva posvojena dječaka, ove godine dubrovački lavovi su se odlučili pokloniti 40 stolica za potrebe gledališta za manifestacije na Lastovu, koje su uručili načelniku Leu Katiću. Na Lastovu je održan i prvi sastanak Lions Kluba "Sv.Vlaho" s novoizabranim vodstvom, predsjednicom Jeny Hansel i tajnicom Draganom Moravec, te su dogovorene buduće aktivnosti kluba. Posjet Lastovu, iskoristili su članovi LC "Sv.Vlaho" i za obilazak vječnog počivališta svog člana, maestra Iva Dražinića koji je lani preminuo na svom rodnom otoku. Položili su cvijeće i upalili svijeće, a u maestrovu čast potom je u Crkvi sv. Kuzme i Damjana, održan koncert kontabasiste Duje Serdarevića, stipendiste LC "Sv. Vlaho", koji će uskoro diplomirati na zagreb ačkoj Muzičkoj akademiji. Uz obilje domaće hrane i pića, te smijeha, druženje su dubrovački lavovi iz LC "Sv.Vlaho" začinili i dogovorima za sljedeće aktivnosti humanitarnog karaktera.