Drugi dan - obilazak Vange i promocija knjige dr.Nele Sršen, svečana večera

LionsHR Adminis... 28 svibnja, 2013 - 23:05

Bili smo na Vangi.Oko 70 Lionsa je iskoristilo jedinstvenu mogučnost da posjeti otok Vangu.Svi su izrazili zadovoljstvo viđenim.Nakon povratka sa Vange prisustvovali smo promociji knjige Rak na duši dr.Nele Sršen koja nam je osobno prenijela svoje osobno iskustvo izlječenja od teške bolesti samoizlječenjem.Navečer,svečana večera na kojoj smo imali i dvije humanitarne akcije.Jedna je bila prodaja slike našeg oboljelog brata Kazimira Kisošondija iz LC SV.Nikola Varaždin za njegovo izlečenja,a druga - lutrija za teško oboljelu djevojčicu,prikupljeno je ukupno 12.000 kn što je odličan uspjeh.Hvala LC SV.Vlaho Dubrovnik,LC Poreč,LC Osijek,LC Waldinger,LC Gea ,LC Split i LC Dioklecijan kao i našem Dariu Balikiću iz Đakova na donaciji i kupovini slike kao i svim prisutnim Lionsima na kupovini Lutrija.

Uz to smo se uspjeli i zabaviti uz Trio music bend i naravno na kraju - after party uz viceve naše Jesenke i ostalih prisutnih.Jedno ugodno veče i druženje prijatelja Lionsa.