Dražen Melčić na regiji Sjever izabran za kandidata za 1.viceguvernera D - 126

Mirjana  Čusek Slunjski -Članica

Jesenka Jurić Šojat-Članica

Zapisnik Izbornog Povjerenstva Regije Sjever

o provedenom Izboru za kandidata Regije Sjever za I Viceguvernera Distrikta 126 – Hrvatska za Lions godinu 2014./15.,  održanog dana 29.ožujka 2014

Sukladno članku 9 st. 2 Poslovnika Regije Sjever o izboru kandidata za I Viceguvernera Districta 126 ( dalje u tekstu Poslovnik ) održano je glasovanje klubova Regije Sjever na način kako je to određeno u članku 9 st.1 Poslovnika.

Slijedom toga utvrđuje se:

• da pravo glasa ima 18 Klubova Regije Sjever
  • za pravovaljanost izbora I Viceguvernera potrebno je da izabrani kandidat dobije najmanje 2/3 glasova svih klubova Regije
  • što znači da izabrani kandidat mora imati najmanje 12 glasova
  • da je na dan glasovanja pristiglo ukupno 15 zapečaćenih omotnica

Nakon toga Izborno povjerenstvo pristupa otvaranju omotnica, te se utvrđuje da su Klubovi Regije Sjever glasovali kako slijedi:

·       LC Simba za Dražena Melčića

·       LC Zagreb za Dražena Melčića

·       LC Kaptol za Dražena Melčića

·       LC ZagrebUniversitas Zagrabiensis za Dražena Melčića

·       LC August Šenoa za Dražena Melčića

·       LC Kontesa Nera za Dražena Melčića

·       LC Grič za Dražena Melčića

·       LC Zrinjevac za Dražena Melčića

·       LC Zrinski Čakovec za Dražena Melčića

·       LC New Century Varaždin Millenium za Dražena Melčića

·       LC Sveti Nikola Varaždin za Dražena Melčića

·       LC Varaždin za Dražena Melčića

·       LC Karlovac za Dražena Melčića

·       LC Samobor za Dražena Melčića

·       LC Zagorje za Dražena Melčića

Utvrđuje se da su svi izborni listići valjani, da je svaki  klub koji je pristupio glasovanju dao svoj glas, te da nema nevažećih izbornih listića.

Nakon prebrojavanja glasova Izborno Povjerenstvo utvrđuje da je Dražen Melčić kandidat za I Viceguvernera dobio ukupno 15 glasova klubova Regije Sjever.

Slijedom toga utvrđuje se da je za Dražen Melčić izabran za kandidata za I Viceguvernera za lions godinu 2014/2015, a sve sukladno članku 9 stavak 1 alineja 1 Poslovnika.

Po sačinjenom Zapisniku isti se potpisuje, dostavit će se Guvernerici Distrikta 126 Nadi Arbanas i tajniku Kabineta Distrikta 126 Zlatku Jankoviću-Milošu, te će se na prvoj idućoj proširenoj Sjednici Kabineta podnijeti izvješće.

U Zagrebu 29.ožujka .2014.g

Članica                                               Predsjednica                                      Članica