DONATORSKA REVIJA: Lions club Lenuci organizirao donatorsku modnu reviju večernjih haljina dizjanera Ivice Skoke i cipela Hogl

LionsHR Adminis... 4 listopada, 2017 - 08:58

LC Lenuci je organizirao Donatorsku modnu reviju večernjih i koktel haljina Ivice Skoke i cipela Hogl na najljepšem krovu grada Zagreba Lateral Roof Top.

LIONSI tradicionalno u rujnu organiziraju humanitarne akcije za one kojima je pomoć najpotrebnija, a ove su godine u fokusu djeca oboljela od malignih bolesti. Reviju su nosile Lionsice, članice LC Lenuci, LC Zrinjevac i LC Grič te javne osobe Tončica Čeljuska i Olja Vori koje su svojom podrškom dale doprinos humanitarnom karakteru revije. Mališanima smo najpotrebniji, tako da će sav prihod od revije u iznosu od 12.000 kn biti doniran štićenicima udruge Ljubav na djelu koja okuplja roditelje djece oboljele od malignih bolesti.

Zahvaljujemo svim našim sestricama koje su prošetale red carpetom, svim dragim gostima koji su uplatili donaciju i sudjelovali u našoj prvoj jesenskoj akciji.

Ova šarmantna revija dokaz je da humanitarni rad i moda često idu zajedno, te da je dobro činiti dobro.

We serve

Anđeli humanosti