Donatorska modna revija - Bečki bal - Bečki tjedan

LionsHR Adminis... 15 rujna, 2016 - 10:05

Pred 14 godina, na inicijativu LC Opatija i bratimljenog LC Laudon iz Beča, održan je prvi Bečki bal - s ciljem druženja ali i prikupljanja financijskih i materijalnih sredstaava za potrebite Liburnijske regije. Od tog vremena do danas, osim što je Bečki bal postao tradicija i brend, ova je manifestacije, uz pomoć Grada Opatija i Grada Beča te agencije Kvarner touristic iz Opatije prerasla u Bečki tjedan s obiljem događanja koja spajaju gradove i veremena Beča i Opatije. Bečki tjedan je, zahvaljujući LC Opatiji obogaćen za još jedno humanitarno događanje, a to je Donatorska modna revija, koja osim modnih detalja butika s područka Kvarnera donosi i degustaciju austrijskih vina, a protkana je i nježnim ljubavnim pričama slavnih akreta Bečkog dvora.

Dođite i uveličajte ova događanja, te tako pomozite LC Opatija i Grad Opatija da ostvare humanitarni cilj koji su si postavili.