Donatorska matineja Lions Cluba Grič

Slika korisnika Dijana Matošević
Dijana Matošević 6 travnja, 2024 - 13:22

Lions Club Grič vas poziva da nam se pridružite na izvanrednoj opernoj matineji pod nazivom 'Donirajmo glazbom i srcem' koju s ponosom organiziramo. Matineja će se održati 27. travnja s početkom u 11:30 sati u predivnom Foyeru HNK u Zagrebu.

Svojim izvanrednim glasovima, sopranistica Darija Auguštan i tenor Tomislav Jukić očarat će nas izvedbama djela Rossinija, Puccinija i Donizettija, uz izvrsnu pratnju pijanista Darijana Ivezića i Ivana Batoša. Program će voditi pijanistica Tamara Jurkić Sviben.

Ova posebna operna matineja ima za cilj podržati nesebičan rad Pučke kuhinje Sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog u njihovoj borbi protiv gladi i pružanju pomoći onima kojima je najpotrebnija.

Ulaz na događaj je slobodan za sve posjetitelje, ali srdačno vas pozivamo da svojom dobrotom podržite ovu hvale vrijednu inicijativu doniranjem preporučenog iznosa od 15€, što predstavlja važnu pomoć za Pučku kuhinju Sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog!