Donatorska akcija LC Delnice Gorski Kotar uz prisustvo guvernerice i zabava u predivnom ambijentu

LionsHR Adminis... 1 srpnja, 2019 - 10:05

LC Delnice Gorski kotar uz pomoć udruge Kupa iz Broda na Kupi organizira donatorsku akciju prikupljanja financijskih sredstava za Lori i Lea iz Vrbovskog (djeca od 9 i 17 godina koja su prometnoj nesreći ostala bez oba roditelja). U predivnom ambijentu Vilinskoga gaja uz samu rijeku Kupu kušati ćemo svježe pastrve, domaću hranu i pokoju kapljicu vina. Potvrđen je i dolazak naše guvernerice Sanje Paprenjak.

Pozivamo sve Lionse da nam se pridruže u subotu 15.06.2019. sa početkom u 11 sati u bajkovitom Vilinskom gaju u Brodu na Kupi.

Ulaznica iznosi 50 kn po osobi (plaća se na ulazu u Vilinski gaj, a obuhvaća konzumaciju i donaciju za ostvarenje plemenitog cilja).