DONACIJA ZA OBITELJI U POTREBI SA PODRUČJA BARANJE I OSIJEKA

LionsHR Adminis... 21 prosinca, 2020 - 18:48

Prosinac, mjesec isčekivanja, mnoge obitelji u potrebi sa područja Baranje i Osijeka  nadolazeće blagdane isčekuju  sa zebnjom.

Članice  LC MURSA pobrinule su se  unatoč pandemiji Božićnu čaroliju približiti ovim obiteljima.

S ljubavlju i radošću zaovaj  Božić obradovale su jednu višećlanu obitelj opremanjem kupaonice - novim bjlerom slavinama, sanitarnom garniturom kao i perilicom.

Istoj obitelji opremile su dječiju spavaću sobu, a kuhinju  hladnjom i štednjakom .

Veći broj obitelji obradovale su doancijom garderobe, odjeće i obuće, hrane i drugim potrepštinama za domaćinstvo.

Jednoj studentici poklonjen je  lijepi ženski bicikl šo je  ona prihvatila sa velikom zahvalnoću

Članice  LC MURSA na ovaj način poručuju svima njima  da  NISU SAMI  u ovo vrijeme  COVID  19.