Donacija uređaja vrijednog 134.212,50 kuna Splitskoj Pedijatriji

LionsHR Adminis... 3 rujna, 2013 - 09:02

Dana 29.08.2013. članovi Lions kluba Trogir te Branch Club Grgur uručili su na prigodnoj svečanosti uređaj za provođenje terapijske hipotermije predstavnicima Jedinice intenzivnog liječenja djece KBC Split. Donaciju su predali predsjednik kluba g. Andrija Polić te prošlogodišnji predsjednik i voditelj akcije dr.sc. Joško Markić.

Ovime je privedena kraju akcija „Probudimo nadu“ tijekom koje su članovi LC Trogir i BC Grgur prikupili 134.212,50 Kn. U sklopu akcije su organizirane dvije kazališne predstave („Gola u kavezu“ i „Bobočka“), a svojim donacijama su uspjehu pridonijeli i mnogi građani te razne organizacije. Iznimno nam je zadovoljstvo istaknuti doprinos Hrvatske narodne udruge iz Los Angelesa čiji je predstavnik dr. Mirko Giaconi i osobno došao na našu svečanost. Rad našeg kluba pozdravio je i splitski zamjenik gradonačelnika g. Goran Kovačević te pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo županije splitsko-dalmatinske gđa. Helena Badalović.