Donacija sladoleda obradovala štićenike Centra za inkluziju iz Buja

LionsHR Adminis... 26 lipnja, 2012 - 23:51
Donacija sladoleda obradovala štićenike Centra za inkluziju iz Buja

Već drugu godinu LC Novigrad prosljeđuje donaciju od 30 litara sladoleda koju  donira Ital-ice iz Poreča, Centru za inkluziju  i prilagođavanje  u zajednici iz Buja. Centar  ima desetak osoba sa posebnim potrebama, ne mogu i nisu sposobni kretati se u vanjskom svijetu bez pratioca  pa im je ovaj "dom" - drugi dom. Voditeljica Ana Boroš je pripremila svoje učenike da dočekaju članove LC Novigrad. Štićenici centra iskazali sreću i veliku radost sa ovom donacijom uz koju će uživati na samom početku ljeta.Za nas je  to još jedan uspjeh jer smo još jednom donijeli osmjeh na licima ovih skromnih mladih osoba.

U znak  zahvalnosti, voditeljica je našem predsjedniku i  rizničarki, uručila dvije prekrasne slike koju su sami nacrtali i nama namijenili, čim su čuli da im dolazimo sa sladoledima,.

Marija Červar