Donacija LC Rijeka KORZO za Sigurnu kuću Rijeka

LionsHR Adminis... 6 veljače, 2014 - 22:09

Obilježeni  i  zapisani ugodni i lijepi trenuci s predstavnicama Udruge Uzor kojima smo kao i svake godine darovali odjeću, razne potrepštine , posteljinu i drugo za  žene kojima je  pomoć sada i odmah  potrebna jer se nalaze u preteškim problemima .

Radi se o našoj stalnoj akciji  jer se  žene u Sigurnoj kući , nažalost , stalno mijenjaju, fluktuiraju .

One koje odlaze donirane stvari odnose sa sobom , a nove koje dolaze  imaju uvijek potrebu da  im se pruži ruka utjehe, podrške i materijalne pomoći. Mnoge od njih smještene su u kući bez adrese s djecm , pa je često dobro došla i dječija odjeća. To je kategorija koju stalno pomažemo i pomagati ćemo.

Period života koji im je tako težak treba nastojati uljepšati i olakšati koliko je to moguće .Mi to činimo .

We serve

Marina Seiler D'Annibale