Dolaze prijave za XVII Regatu „Jedrima protiv droge“ Murter 24.i 25.04.2015 g.

LionsHR Adminis... 7 ožujka, 2015 - 20:10

Dragi Lions prijatelji,predsjednici I tajnici klubova,

dolaze nam prijave za našu regatu. Kao što vam je poznato sa regatom ponovno krećemo iz marine Hramina u Murteru i plovimo u aqvatoriju Kornata. Dva dana plovimo i dvije večeri se družimo u Marini.

Bilo nam je lijepo prošle godine nadamo se i dobrom vremenu I ugodnom društvo I ove godine. Moramo se pohvaliti da smo ove godine izazvali interes naših Lions prijatelja iz Europe i da do sada imamo prijavljenih 7posada i da su dvije već uplatile akontacije. Posade iz inozemstva su:

1. LÜNEBOAT (LC Luneburg-Ilmenau, Njemačka)

2. GARDA WIND 1 (LC Arco-Riva Del Garda, Italija)

3. GARDA WIND 2 (LC Arco-Riva Del Garda, Italija)

4. GARDA WIND 3 (LC Arco-Riva Del Garda, Italija)

5. PANONASKI MORNARI (LC Neoplanta, Novi Sad, Srbija)

6. LC ROGAŠKA SLATINA (Slovenija)

7. GALATEIA (LC Kormend, Mađarska)

Od naših posada prijavili su se Gea Kontrabanda LC Gea,LC Slavonski Brod,LC Samobor,LC Poreč,Purgerice LC Grič i Zrinjevac,LC Salona,Kaptol,Sušak-Korzo.

Nadam se da će i naši klubovi i oni koju su poslali pred prijave i oni koji nisu do 20.03.poslati prijave i uplatiti polovicu iznosa za regatu što je konačna potvrda vašeg učešća na regati.

Pozivam sve klubove da se uključe u ovu najveću akciju Hrvatskih Lionsa.

U nadi da ćete na vrijeme ispuniti svoju prijavu i da se vidimo u Murteru,

Sve vas lijepo pozdravljam ,

Predsjednik organizacijskog odbora regate,