Dođite na Leo summit na Sljemenu - 07.- 09.ožujak

LionsHR Adminis... 10 ožujka, 2014 - 18:44

Dragi leići

kao što je već najavljeno na 2. Leo sjednici, bliži se i 3.Leo Summit u organizaciji Leo Districta, od 7.-9. ožujka 2014.godine.

Stoga, Vas sve pozivamo da se odazovete ovom edukativno-zabavnom vikendu, s naglaskom na druženju i zabavi koju smo Vam pripremili.

Zima je. Temperature su napokon pale na pristojnih, svega nekoliko stupnjeva, kako to i priliči ovom dobu godine. Da bismo zadržali taj ugođaj, Leo Summit smješten je, ni više ni manje, nego u samoj SNJEŽNOJ KRALJICI u Zagrebu. (Radi boljeg uviđaja, slike u privitku)

Kako bismo opravdali ovaj nezaboravan vikend, pripremili smo i edukativni program.

Cijena cijelog vikenda iznosila bi do 300 kuna sa uključenom subvencijom , što uključuje noćenja, obroke i edukacije.

Da biste potvrdili svoj dolazak, ono što trebate je uplatiti 160 kuna na račun Leo Districta do 14. veljače 2014. Time ste ujedno platili noćenja, dok će se ostalo refundirati na samom Summitu.

Dođite, zaboravite na brige i jednostavno se zabavite!

Vidimo se na Snježnoj Kraljici!

Za sva daljnja pitanja stojimo na raspolaganju.

Cijeli sadržaj događanja i edukacija će biti dostavljen kroz koji dan.

Lp,

Damir Sila-Zih,