Distrikti Slovenije D -129, Italije D -108 TA2 i Hrvatske D - 126 zbratimljeni u Poreču

LionsHR Adminis... 6 lipnja, 2012 - 22:46
Stisnute ruke tri Guvernera

U prekrasnom ambijentu Istarske sabornice održano je bratimljenje Distrikta Slovenije D-129,Italije 108 TA2 i Hrvatske D -126.Kao plod dugogodišnje suradnje ova tri distrikta i suradnje mnogobrojnih klubova u Poreču su se bratimili Distrikti Slovenije i Italije i Italije i Hrvatske ,a distrikti Slovenije i Hrvatske su potvrdili svoje bratimljenje od prije 6 godina.Na svečanosti su raznjenjeni darovi i održani prigodni govori.Moderator bratimljenja bio je PDG Borut Borja Kopani.Nakon svečanosti na čašu šampanjca sišlo se u novotvoreni podrum ispod Istarske sabornice i na svečanu večeru u Hotel Valamar Riviera.Bio je to još jedan lijep popratni događaj koji je pratio regatu.