DG Nada Arbanas u posjetu LC Virovitica , Vereucha i Slatina

LionsHR Adminis... 5 ožujka, 2014 - 09:11

Dana 3. ožujka otputovala sam na radni sastanak i posjet LC Virovitica, LC Virovitica Vereucha i LC Slatina, zajedno s GLT-om, Mladenom Kajganićem. Cilj posjete je bio upoznati se s radom vrijednih Lionsa, čuti njihovu riječ o radu, teškoćama, provedenim programima, obvezama i prenijeti im najnovije događaje na razini Distrikta 126 Hrvatska. Oduševili su me svojim dostignućima, jednako LC Virovitica koji u maloj sredini čine velike stvari,  kao i LC Vereucha, ženski klub s predanim i vrijednim članicama. Uz ugodno druženje i upoznavanje s daljim planovima i programom rada, dala sam intervju na HR Virovitica.

Odmah nakon posjete Virovitici, produžili smo u Slatinu gdje su nas dočekale vrijedne, posebne i pune ideja članice LC Slatina. Klub sa snažnim ženama koje znaju što i kako raditi i  ispuniti svoje ciljeve.

Hvala Darku, Vesni, Gordani, Alenki i svim članicama i članovima ova tri vrijedna kluba na gostoprimstvu i prilici da se još jednom uvjerim kako Lionsi Hrvatske uistinu žive i rade za dobrobit svoje zajednice.

N.A.