DG Mladen Kajganić prisustvovao sastanku LC Drava iz Osijeka

LionsHR Adminis... 22 studenog, 2017 - 09:30
DG Mladen Kajganić prisustvovao sastanku LC Drava iz Osijeka

U utorak 21.11.2017 g. Guverner distrikta 126 Mladen Kajganić i PDG Nada Arbanas te RC regije istok Jozo Berečić prisustvovali su sastanku  LC Drava gdje bilo prisutno 17 članova kluba. Na početku sastanka predsjednik LC Drava Robert Suknović je iznio aktivnosti LC Drava u prošlosti i predviđenim ovogodišnjim akcijama. Guverner je sve pozdravio i dao osnovne informacije o radu Lions organizacije i dodijelio priznanja zaslužnima. PDG Nada Arbanas je održala predavanje o LCIF-u, a Jozo Berečić o radu i aktivnostima na regiji. Predsjednik LC Drava je na kraju zahvalio svima na dolasku i naglasio  potrebu primanja novih članova u klub i podržano je akciju 100 želja 100 poklona i suradnju sa drugim klubovima u Regiji. Druženje je nastavljeno u restoranu Mađarska Retfala.