DG Jozo Berečić elect na svečanosti u Jelengradu promoviran u DG D-126 u LG 2021.-22.

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 1 srpnja, 2021 - 17:03

Dana, 25. lipnja 2021. (petak) započela je 103. LCI Konvencija. Prvi puta konvencija se održala virtualno.

DG elect Jozo Berečić je organizirao 29.lipnja 2021 g. zajedničko druženje završnog dana konvencije.Na lokaciji Restoran Jelengrad, Petrijevci okupilo se 30 - tak Lionsa uglavnom iz Regije Istok i Regije Sjever, a cijela ceremonija je prenošene i virtualno putem aplikacije Zoom preko koje su događanja na Konvenciji i Jellengradu pratili Lionsi diljem Hrvatske.

Uz druženje i zakusku okupljeni u Jelengradu imali su priliku pratiti vrhunac 103. međunarodne konvencije i objavljivanje rezultata izbora te rezultate kampanje 100.

Središnji dio događanja je bio kada je međunarodni predsjednik polagao prisegu i prvi puta nam se obratio  u toj ulozi.

Program je završio i nadahnutom virtualnom zakletvom i proglašenjem izabranog Guvernera Distrikta 126 Hrvatska Joze Berečića kome je RC Irella Bogut skinula oznaku elect i time je Jozo Berečić postao novi Guverner Distrikta 126  Hrvatska u LG 2021.-22. funkciju koja se nosi sa ponosom na zadovoljstvo svih Lionsa u Distriktu.

DG Jozo Berečić se danas obratio nadahnutim pismom svim Lionsima u D-126 Hrvatska koje je završio sa svojim sloganom

Budite optimistični, živite svoju nadu, nadahnite.
Be optimistic, live your hope, inspire

Čestitamo našem Guverneru.