Delegacija Lionsa kod Predsjednika RH Ive Josipovića

LionsHR Adminis... 28 ožujka, 2013 - 10:19

Prvi dopredsjednik Međunarodne udruge Lions klubova, Barry J. Palmer, u nedjelju se, odmah po dolasku u Hrvatsku, susreo s predsjednikom države, Ivom Josipovićem. Uz višečlanu delegaciju hrvatskih lionsa predvođenih guvernerom Brankom Dragičevićem, susretu je prisustvovala i veleposlanica Australije u Hrvatskoj, Susane Cox.

U pratnji dopredsjednika su PID Janez Bohorić sa suprugom Poloncom,PDG Slovenije Milan Kapetan i Slavko Stošicki,a našu delegaciju su još sačinjavali 1.viceguvernerka Nada Arbanas,predsjednik regije Sjever Dražen Melčić i Predsjednica zone Jesenka Šojat.

- Susret je trajao više od pola sata i prošao je  u ležernom i ugodnom razgovoru. Govorili smo o projektima koje lionsi provode i dobili za njih podršku predsjednika Josipovića – kaže guverner Dragičević.

Nakon predsjednika Josipovića Barry J.Palmer na ručku ukazanom u njegovu čast susreo se sa dužnosnicima Distrikta i porazgovarao o aktivnostima Lionsa Hrvatske.

fotografije: Ured Predsjednika snimila Marija Kundek.