Delegacija Lionsa Hrvatske sudjelovala na Lions Europa Forumu

LionsHR Adminis... 13 rujna, 2012 - 23:40
Naša delegacija sa ostalim sudionicima u Brusselu

I ove Lions godine nastavili smo dobru tradiciju prisustvovanja leo članova na Lions Europa Forumu. Lions Europa Forum, kao najveći međunarodni skup lionsa Europe, i ove godine je ugostio brojne lions i leo članove. Ove godine forumu su prisustvovali leo članovi Njemačke, Estonije, Nizozemske, Francuske, Mađarske, Slovenije, Belgije i ja kao predstavnica Leo distrikta 126 Hrvatska. Iznimno sam sretna i zadovoljna što sam prisustvovala tom događaju i na taj način po prvi puta osjetila „duh“ lionizma Europe, upoznala brojne leiće, te sudjelovala u, poprilično interesantnim i interaktivnim, leo radionicama i seminarima. Glavna tema svih radionica bio je odnos između leo i lions klubova, te kako na što bolji način osnažiti i „osvježiti“ leo/lions suradnju. Također, sve leo radionice bile su iznimno posjećene od strane Lions članova, te su na svima prisustvovali kako bivši IP Wang Kung Tam, tako i sadašnji IP Wayne A.Madden. Svi smo se složili kako je Leo pokret jedna od najbitnijih karika u Lions pokretu i kako su to dvije cijeline jedna od druge neodjeljive. Stoga, u duhu toga, motivirani zaključcima s foruma, nastavljamo ovu Leo/Lions godinu s ciljem da čim više osnažimo vezu između nas i naših velikih, iskusnih i mudrih roditelja Lionsa, tražeći od njih savjete i razumijevanje, a mi ćemo i dalje biti vesela, motivirana, inovativna družina mladih ljudi koji će našem distriktu i dalje poklanjati radost, veselje i ono što mi svi volimo reći... biti ćemo vaši „LEIĆI“ !We serve!