CLC Universitas Zagrabiensis vas poziva da zajedno pomognete Centru Vinko Bek

LionsHR Adminis... 13 prosinca, 2012 - 08:21

CLC Universitas Zagrabiensis Vas poziva na predbožićnu humanitarnu akciju - Modnu reviju, koja će se održati u srijedu, dana 12.12.2012. s početkom u 19:30 sati u predvorju Nacionalne i sveučilišne knjižnice (NSK), Ulice Hrvatske Bratske Zajednice 4,  Zagreb.

Prihod humanitarne akcije namijenjen je Centru za odgoj i obrazovanje „Vinko Bek“ – Osnovna škola za slijepu i slabovidnu djecu, Nazorova 53, Zagreb.

Modnu reviju koju će nositi članovi Campus Lions Cluba Universitas Zagrabiensis popratiti će glazbeni sadržaj uz druženje i catering.

U 22:00 sata Vas pozivamo na After party – samo nekoliko metara dalje nastavljamo druženje u caffe baru/noćnom klubu „BookCaffe“ ( Ulice Hrvatske Bratske Zajednice 4, 10 000 Zagreb) gdje će se održati bratimljenje našeg Kluba sa Campus Lions Club Universitas Fiumensis i tombola.

Veselimo se Vašem dolasku!

Predsjednica Campus Lions Cluba Universitas Zagrabiensis

Dora Gajski