CLC Universitas Osijek organizirao akciju „Ručak s potrebitima“

LionsHR Adminis... 26 prosinca, 2018 - 22:15

CLC Universitas Osijek organizirao akciju „Ručak s potrebitima“

Danas na Badnjak se u prostoru ugostiteljskog objekta “KTopu” u Tvrđi odvijala akcija “Ručak s potrebitima”. Uz donatore i u suradnji sa humanitarnom udrugom Rijeka ljubavi akciju je organizirao Lions klub CLC Universitas Osijek.

Povodom nadolazećih blagdana skuhana su dva velika kotlića fiša ( ljutog i blagog za djecu) koji je izmamio osmijeh i radost na licima prisutnih korisnika Udruge Rijeka ljubavi. Akcije je prisustvovala i predsjednica humanitarne udruge Rijeka ljubavi gđa. Štefice Čučak.

Uz fiš, koji je bio izvanrednog okusa i arome, poslužili su se sokovi i ukusne lepinje. Od srca se zahvaljujemo domaćinima ugostiteljskog objekta " K topu", CLC Universitas Osijek ,donatorima i prisutnoj Hrvatskoj televiziji koja je snimila ovaj događaj, a predbilježavamo se i za slijedeću godinu i nastavak suradnje.