CLC Universitas Flumiensis sa udrugom Foss organiziraju humanitarni party SVI ZA ERIKA

LionsHR Adminis... 15 ožujka, 2013 - 19:10

Campus Lions club Universitas Fluminensis te udruga Foss sa Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci zajedno sa domaćinom Club Boa Rijeka organizira 23.03.2013. godine humanitarni party Svi za Erika.

Mladom Eriku Marčeti je prije godinu dana dijagnosticiran tumor na mozgu te je samim time bio podvrgnut dvjema operacijama. Nedugo nakon toga zapao je u komu iz koje se čudom probudio ali su uslijedila četiri moždana udara koja su pogoršala stanje i smjestila ga u invalidska kolica.Njegov otac Zoran, samohrani roditelj četvero djece koji je prije 3 godine ostao bez žene, svakodnevno putuje sa malim Erikom na kemoterapije te je svaka pomoć i dobra gesta od velikog značenja.

Ovim putem vas srdačno pozivamo da uz simboličnu cijenu ulaznice od 10 kn dođite i podržite hrabrog mališana u njegovom bržem i uspješnijem oporavku te da uz samo geslo Lionsa koje glasi ''Služimo'', učinimo ovu akciju plemenitijom.

Vaše dobrovoljne priloge možete slati na:

Zoran (Erik) Marčeta : broj banke 2402006 - 1031262160, model 05, poziv na broj 804025002 - 8702086074.

Zvonimir Zajec

Tajnik Campus Lions cluba Universitas Fluminensis