CLC Koprivnica obilježio svoju treću godišnjicu humanitarnom akcijom

LionsHR Adminis... 2 prosinca, 2013 - 18:51

Dana 22.11.Campus Lions Club Koprivnica obilježio je svoj treći rođendan. Druženje je održano u „Jastrebovom vrhu“ gdje su se koprivničkim Lionsima pridružili i Lionsi iz Zagreba, Varaždina i Osijeka. Proslavu je uveličao i dolazak Guvernerice Lionsa Nade Arbanas iz Osijeka.
Večer je bila humanitarnog karaktera pa je održana aukcija slika naših poznatih podravskih slikara koji su velikodušno donirali svoja djela u humanitarne svrhe. Sav prikupljeni novac namijenjen je Odjelu neonatologije Opće bolnice u Koprivnici za kupnju pulsnog oksimetra. Na samoj večeri sakupljeno je 2.500,00 kn.
U toku večeri održana je i nagradna igra- "Slatki ples" u kojoj je pobjednik osvojio tortu koja je bila donacija Slatkih delicija.