CLC KOPRIVNICA DJEČJEM ODJELU KOPRIVNIČKE BOLNICE KUPILI HLADNJAK

LionsHR Adminis... 27 siječnja, 2012 - 21:49
DODJELA HLADNJAKA

Članovi koprivničkog Campus Lions kluba danas su Dječjem odjelu koprivničke Opće bolnice uručili hladnjak. Sredstva za kupnju hladnjaka Lionsi su prikupili humanitarnom akcijom "Za naše mališane", održanoj krajem prošle godine u koprivničkom kafiću Žabica. Na akciji je prikupljeno 1.780 kuna, a s preostalim novcem, Lionsi su djecu na odjelu obradovali slatkišima. U razgovoru s doktoricom Majom Toth Mršić, voditeljicom dječjeg odjela, hladnjak se pokazao najvećom potrebom odjela, pa su ga upravo zato Lionsi i kupili.
Mliječna kuhinja dječjeg odjela tako je dobila vrijedan aparat koji će koristiti prvenstveno za čuvanje mliječnih formula za najmlađe pacijente.
Osoblje bolnice zahvalilo je koprivničkim donatorima na ovoj lijepoj gesti kojom su im olakšali rad i dodatno podigli kvalitetu boravka djece na njihovom odjelu.