Članovi Lions cluba Pula u posjeti Komunalnoj palači

LionsHR Adminis... 11 srpnja, 2013 - 16:57

09/07/13

Danas je u Komunalnoj palači upriličen prijem za mlade članove Lions Cluba koji u sklopu međunarodnog programa razmjene mladih ovih dana borave u Puli. Četvero članova koji su pristigli iz Švedske, Italije, Holandije i Njemačke u pratnji „host“ mama i predsjednice Lionsa su kratko porazgovarali sa zamjenicom gradonačelnika Elenom Puh Belci, predstavili se, te prenijeli svoja iskustva i izrazili želju da se još jednom vrate u Pulu. Pulski gradonačelnik Boris Miletić je pozdravio sve prisutne te im je zaželio ugodan boravak u Puli.

Puh Belci se zahvalila članovima na posjeti, te je kazala kako zna da se ovako hvale vrijedna razmjena može postići samo uz puno truda, ljubav, povjerenja članova i dobre volje. Naglasila je i kako Grad Pula uvijek ima senzibilizam za djecu, kako im je želja i čast biti partner u cijeloj toj priči u sklopu projekta „Grad prijatelj djece“.

Vesna Plavšić, dosadašnja predsjednica Lionsa je kazala kako je cilj ove neprofitne organizacije da mladi kroz druženje upoznaju zemlju u kojoj se nalaze, u njoj humanitarno djeluju, te naposljetku budu ambasadori našega grada u svojoj zemlji promičući kulturu i povijest Pule.

Nova predsjednica Lionas Nela Načinović je napomenula kako u kamp koji je ove godine smješten u Zaostrogu dolaze djeca iz cijeloga svijeta, i to po jedno sijete iz svake države. Trenutno u Hrvatskoj boravi njih 35.