Članovi LEO kluba Zagorje svečano otvorili Street workout park u Krapini

LionsHR Adminis... 29 listopada, 2015 - 20:23

U četvrtak, 8.listopada 2015. je održano službeno otvorenje Street workout parka u Krapini, u sklopu projekta „Vježbanjem pokrenimo grad“ koji su provodili članovi LEO kluba Zagorje.

Predsjednica LEO kluba Zagorje Mihaela Dumbović i gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović su rezanjem vrpce službeno otvorili park.

Voditeljica projekta, ujedno i predsjednica Kluba Mihaela Dumbović zahvalila se svima koji su pomogli u izgradnji parka kako financijski, tako i svojim volonterskim radom, te im podijelila zahvalnice u ime Leo kluba Zagorje. Istaknula je kako je ovo tek izvršena prva faza projekta u vrijednosti 40.000,00 kn, dok je u drugoj fazi je planirano postavljanje još nekoliko sprava, te zaštitne gumene podloge. Nazočnima su se obratili gradonačelnik grada Krapine Zoran Gregurović, u ime LEO Districta Hrvatska predsjednik Nikola Grđan, te predsjednica Zone 3, regije sjever u ime Lions Districta 126 Karmen Meić koji su istaknuli kako je lijepo biti na ovom jedinstvenom dogadaju u Krapini te su pružili punu podršku mladim zagorskim Leicima u njihovom radu.

Dogadaj je zakljucio mladi krapinski sportas Mirko Ranogajec koji je odrzao demostraciju vjezbi te prikazao pravilno koristenje sprava.