Članovi LC Zadar protekli su vikend posjetili prijatelje u Sloveniji i organizirali World Lunch Relay

LionsHR Adminis... 10 travnja, 2014 - 13:21

Članovi LC Zadar protekli su vikend posjetili prijatelje u Sloveniji, članove LC Celje i LC Celje Galerija Mozaik. Uz humanitarnu akciju koju ta dva kluba redovito provode -  prikupljanje hrane iz lokalnih trgovina za siromašne obitelji, druženje je prošlo u zabavi, kuharskim i sportskim natjecanjima.

Udruženi u tri mješovite ekipe Lionsi su se natjecali u kombinaciji – nošenje jaja, ubacivanje lopte u koš, zabijanje čavla u gredu i ispijanje vode ili vina, u potezanju konopa i utrci vezanih nogu, sve po zamisli tamošnjih Leića te u kuhanju gulaša. U petak, 4. travnja u skladu s Lions World Lunch Relay za kojega su se registrirala sva tri kluba, zajedno su blagovali i potom snimili svoj «Happy».

Bilo je vremena i za obilazak muzeja – posjetili su «Južne željeznice» i  «Mesto pod mestom», prekrasan muzej u kojemu se skriva grad pod gradom.

Dugogodišnje prijateljstvo ova tri kluba nastavlja se, dogovoreno je, dolaskom celjskih Lionsa u Zadar.

Davorka Mezić